گل های عروسی سازگار با محیط زیست – برای یک عروسی واقعی سبز از درختان نیز استفاده کنید

عروسی سلطنتی در مورد گلهای عروسی کاملاً مناسب بود. به جای مجموعه ای از گلهای گران قیمت گرمخانه ای که در راهرو کلیسای جامع وست مینستر قرار دارد ، یک خیابان از درختان زنده آن را به درختکاری از سبز تبدیل کرد. از هر دو مفهوم کلمه سبز است ، زیرا بعداً این درختان به عنوان ادای احترام به روز ، و کمک مثبتی به محیط زیست کاشته می شوند.

بسیاری از عروسهای مدرن در حال برنامه ریزی برای عروسی های دوستدار محیط زیست با چشمی هستند تا تأثیرات محیطی روز خاص خود را به حداقل برسانند. انتخاب گل و سبزی می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند. گل های گرم خانه  قیمت کراسولا خرفه ای دارای ردپای کربن سنگینی هستند: نه تنها شکوفه های خارج از فصل دارند بلکه برای تولید به انرژی زیادی نیز نیاز دارند. اغلب آنها با اضافه شدن تمام هزینه های انرژی حمل و نقل از راه دور از کشورهای دیگر نیز وارد می شوند.

عروسی های سبز تمرکز خود را روی گل های فصلی قرار می دهند ، محلی رشد می کنند. اینها را می توان بدون نیاز به گلخانه پرورش داد و به مراتب سازگار با محیط زیست هستند. البته در فصل بهار و تابستان گلهای فصلی به مراتب بیشتر است ، اما حتی عروسی های زمستانی نیز می توانند با استفاده از نمایش شاخه ها و توت ها ، پیچک ها و گل های ظریف مانند گل یاس زمستانی با گل های فصلی محلی خلاقانه باشند. گل های فصلی را می توانید از خانواده و دوستانتان در باغ نیز تهیه کنید ، به ویژه هنگامی که با بودجه کار می کنید. بسیاری از گل فروشی های عروسی از کار با ترکیبی از گلهای خریداری شده و گلهای باغ که دارای یادداشت شخصی و ارتباط با خانواده هستند خوشحال هستند.

در تمام طول سال ، درختان زنده یک تزئین عروسی فوق العاده می سازند. درختان بومی را از یک مهد کودک محلی تهیه کنید. بسیاری از آنها در زمینه پرورش درختان بزرگ در ظروف آماده کاشت تخصص دارند. در مورد نحوه ترکیب درختان خود در دکوراسیون با گل فروشی عروسی مشورت کنید. آنها می توانند به عنوان زمینه ای برای سایر گلهای فصلی مورد استفاده قرار گیرند یا کلاً جایگزین گلهای شاخه بریده شوند ، شاید با چراغهای سفید پری تزئین شده باشند.